Makina Takim

ماکینا تاکیم

ماکینا تاکیم

ماکینا تاکیم (برند مشهور سه گل) تاسیس در سال ۱۹۵۶ میلادی متخصص در تولید ابزار برشی صنعتی, با محصولاتی شامل :

  • انواع مته قلاویز حدیده برقو
  • قلم های برش
  • انواع اره فلز بری وچوب بری
  • تیغه های برش و خرد کن فایبر گلاس
  • تیغه های مخصوص خرد کن چغندر قند و نیشکر

کلیه ابزارهای طبق نقشه در پیچیده ترین شکل ممکن تهیه می شوند. این کارخانه نام آورترین و سرامد کارخانجات ابزار برشی ترکیه میباشد .

این کمپانی طی۴۰ الی ۴۵ روز ابزار های استاندارد را با هر حجم تولید می کند. همچنین هر نوع ابزار مخصوص طبق نقشه را طی۶۰ الی ۷۰ تحویل میدهد. مواد استفاده شده در کمپانی سه گل (MAKINATAKIM) همگی از کمپانی مشهور Bohler اتریش است و با همکاری مجموعه کارخانجاتی بی نظیر و فوق العاده نوین و امروزی با ترکیب بسیار زیبای مهندسی سازه ساخته شده است.
این شرکت در اوخر سال ۲۰۱۵میلادی با تجهیز ماشین آلات مدرن و مشهوری از کمپانی های یونکر و والتر آلمان و کوره های سخت کاری در خلاُ از کشور ایتالیا ودیگر ماشین آلاتی از برندهای مشهور جهان ، همچنین با داشتن متخصصین بسیار زبده ، بی اغراق در زمره بهترین های دنیا در زمینه ابزار برشی می باشد.

همکاری شرکت فولاد ساز برجسته جهان (BOHLER ) با کمپانی MAKINA TAKIM و تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته وبه روز و همچنین تنوع در تولید این مهم را باعث شده که بتواند به اکثر کشورهای صنعتی جهان صادرات داشته باشد با این توصیفات نمایندگی این کمپانی بزرگ ، برگ زرین شرکت پراگ میباشد .

با محصولات ماکینا تاکیم اشنایی پیدا کنید :

ماکینا تاکیم
ماکینا تاکیم
ماکینا تاکیم

ماکینا تاکیم
ماکینا تاکیم
ماکینا تاکیم

ماکینا تاکیم
ماکینا تاکیم