دفتر فنی مهندسی ابزارالات صنعتی پراگ

دفتر فنی مهندسی ابزارالات صنعتی پراگ

به جهت ارتقاء دانش فنی مشتریان و پاسخگویی در لحظه, به درخواستهای واردهٌ مجموعه وهمچنین تولید مقالات و پیگیری فنی وتماسهای لحظه به لحظه با کمپانیهای خارجی که نمایندگی انحصاری انها در اختیار پراگ میباشد تصمیم به تاً سیس یک دفتر فنی با کادری متخصص و کارشناس با مدیریت دکتر هاشم ابهری یکی از متخصصین و اساتید عرصه تولید ابزار و ماشین ابزار در ساختار تولیدو صاحب نظر بین المللی در امور HARD METAL & PVD COATING وابزار وماشین ابزار و علوم مرتبط با تولید این ادوات اتخاذ نمود , که ایجاد این دفتر یکی ازمهمترین و شاخصترین اهداف پراگ میباشد .
دفتر فنی مهندسی تلاشهای وافری در تالیف سلسله مقالاتی در خصوص معرفی و بعضا چگونگی ساخت انها در مجله فنی و پرطرفدار صنعتی ((چدن وفولاد)) داشته که با نوشتن این مطالب سعی بر معرفی و اشنایی هرچه بیشتر مشتریان و مصرف کنندگان ابزار در این مقوله را مد نظر قرار داده . از دیگر وظایف مهم دفتر فنی مهندسی , بررسی و تحقیق در مورد کمپانیهای قابل قبول و مطرح خارج از کشور در خصوص تولید ابزار و ماشین ابزار است که بهترین ها را انتخاب و سپس مذاکره و بعضا بازدید از انها و در صورتیکه حائز اهمیت باشند انها را به کلکسیون نمایندگی کنسرسیوم اضافه نماید . بنابر این هر محصولی که گروه صنعتی پراگ قصد دارد انها را به مشتریان عرضه نماید ابتدا در تیم فنی مهندسی مورد بررسی و ازمایشات دقیق صنعتی قرار میگیرد ودر صورت اخذ مجوز از دفتر فنی مهندسی و حصول اطمینان از کیفت مطلوب , به مجموعه سبد کالاهای صنعتی کنسرسیوم اضافه میگردد .
دفتر فنی مهندسی ابزارالات صنعتی پراگ یک لابراتواری است که همیشه محصولات گروه بازرگانی را کنترل وسوپاپ اطمینان استانداردی است که درون مجموعه به عنوان یک پاسبان صنعتی همیشه محصولات وارداتی مجموعه را ممیزی میکند . دفتر فنی , همچنین , انتخاب بهترین مشتری , چه کارخانه ویا فروشگاه و یا هر شرکتی که نیاز به محصولات کنسرسیوم بازرگانی پراگرا داشته باشدرا در دستور کارخود قرار داده . وجود دفتر فنی یک ارامش خاطری را برای مشتری که با اطمینان به محصولات در زمره بازرگانیپراگمد نظر داشته باشد ,فراهم میاورد. دکتر هاشم ابهری که مدیریت دفتر فنی وهمچنین ,مدیریت اجرایی کنسرسیوم پراگ را دارد , از کارشناسان برجسته وزارت بازرگانی در امور تایید وخرید بین اللملی در دهه ۶۰ و ۷۰ بوده ودوره های تخصصی در اکثر کارخانجات , ازمایشگاهها و دانشگاههای معتبر جهان در خصوص ابزرا را طی کرده, ایشان نزدیک به ۱۱ سال مدیر فروش وبازرگانی کارخانه الماسه ساز و۷ سال مدیر ارشد و مدیر بازرگانی و معاونت مجموعه کارخانجات تولید ابزار برشی ایران ( تابا ) را بعهده داشته وهمچنین از مدیران برجسته بین المللی در قاره اسیا و اروپا وعضو دائم سازمان مدیران جهانی میباشد , به همین دلیل همیشه حامی مشتریان ومصرف کنندگان بوده و با مسئولیت خطیر صنعتی که به عنوان یک مدیر جهانی دارد در حفظ منافع مشتری قدم برداشته و گروه راهدایت به تکریم در مقابل خریدارومصرف کننده کالای مربوط به کنسرسیوم میدارد و مشتری مداری و احترام به خواسته های ارباب رجوع را سرلوحه کار دفتر فنی قرار داده است .

<<<<شرکت پژوهشگران راد اندیش آرمان گستر(پراگ) حافظ همیشگی منافع مشتریست >>>>
گواهینامه مدیریت دفتر فنی مهندسی ابزارالات صنعتی پراگ

دکتر هاشم ابهری

دکتر هاشم ابهری (1)
دکتر هاشم ابهری
دکتر هاشم ابهری
هاشم ابهری