درباره ما


شرکت پژوهشگران راد اندیش آرمان گستر (پراگ)

شرکت پژوهشگران راد اندیش آرمان گستر(( پراگ )) در زمینه واردات ابزار آلات صنعتی و ادوات فنی مجاز در قوانین جمهوری اسلامی ایران با چند دهه تجربه بازرگانی فعالیت می کند. گفتنی است این شرکت در ابتدا با نام تجاری آرمان گستر فعالیت می کرد اما با ثبت شرکت به نام بازرگانی پراگ فعالیت خود را بسیار گسترده کرد و هم اکنون به مدد تجربیات چند ساله و همچنین نوع آوری های متعدد و اخذ نمایندگی هایی از اروپا در خدمت صنعتگران و کارخانجات کشور عزیزمان ایران می باشد

در زیر محصولات ارزشمند شرکت پراگ را بررسی می نماییم:

جذب رضایت مشتریان

مهمترین اعتبار و سرمایه ما مشتریان راضی می باشد که سعی بر حفظ و افزودن به تعداد آنها را داریم.

سابقه دو دهه فعالیت

شرکت پراگ با سابقه دو دهه فعالیت در خدمت صنعتگران ، کشور عزیزمان بوده است.

نمایندگی کمپانی های معتبر

شرکت پراگ مفتخر به نمایندگی انحصاری برترین کمپانی های دنیا برای خدمت رسانی به صنعت گران عزیز می باشد.
ماکینا تاکیم

ماکینا تاکیم

ماکینا تاکیم (برند مشهور سه گل) تاسیس در سال ۱۹۵۶ میلادی متخصص در تولید ابزار برشی صنعتی, با محصولاتی شامل :

 • انواع مته قلاویز حدیده برقو
 • قلم های برش
 • انواع اره فلز بری وچوب بری
 • تیغه های برش و خرد کن فایبر گلاس
 • تیغه های مخصوص خرد کن چغندر قند و نیشکر

کلیه ابزارهای طبق نقشه در پیچیده ترین شکل ممکن تهیه می شوند. این کارخانه نام آورترین و سرآمد کارخانجات ابزار برشی ترکیه میباشد .

ماکینا تاکیم (برند مشهور سه گل) تاسیس در سال ۱۹۵۶ میلادی متخصص در تولید ابزار برشی صنعتی, با محصولاتی شامل :

 • انواع مته قلاویز حدیده برقو
 • قلم های برش
 • انواع اره فلز بری وچوب بری
 • تیغه های برش و خرد کن فایبر گلاس
 • تیغه های مخصوص خرد کن چغندر قند و نیشکر

کلیه ابزارهای طبق نقشه در پیچیده ترین شکل ممکن تهیه می شوند. این کارخانه نام آورترین و سرامد کارخانجات ابزار برشی ترکیه میباشد .

این کمپانی طی۴۰ الی ۴۵ روز ابزار های استاندارد را با هر حجم تولید می کند. همچنین هر نوع ابزار مخصوص طبق نقشه را طی۶۰ الی ۷۰ تحویل میدهد. مواد استفاده شده در کمپانی سه گل (MAKINATAKIM) همگی از کمپانی مشهور Bohler اتریش است و با همکاری مجموعه کارخانجاتی بی نظیر و فوق العاده نوین و امروزی با ترکیب بسیار زیبای مهندسی سازه ساخته شده است.
این شرکت در اوخر سال ۲۰۱۵میلادی با تجهیز ماشین آلات مدرن و مشهوری از کمپانی های یونکر و والتر آلمان و کوره های سخت کاری در خلاُ از کشور ایتالیا ودیگر ماشین آلاتی از برندهای مشهور جهان ، همچنین با داشتن متخصصین بسیار زبده ، بی اغراق در زمره بهترین های دنیا در زمینه ابزار برشی می باشد.

همکاری شرکت فولاد ساز برجسته جهان (BOHLER ) با کمپانی MAKINA TAKIM و تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته وبه روز و همچنین تنوع در تولید این مهم را باعث شده که بتواند به اکثر کشورهای صنعتی جهان صادرات داشته باشد با این توصیفات نمایندگی این کمپانی بزرگ ، برگ زرین شرکت پراگ میباشد .

با محصولات ماکینا تاکیم اشنایی پیدا کنید :

با محصولات ماکینا تاکیم اشنایی پیدا کنید :

ابزار دستی دوگر

کمپانی دوگر

کمپانی است که به جهت ارائه بهترین ابزار های HAND TOOLS ( آچارهای دستی ) اعم از کارخانه های تولیدی ، مونتاژی ، کارگاهی ، تولیدات وسایل خانگی واتومبیل سازی حرفه ای و مهمتر از همه صنایع هواپیما سازی , سال ۲۰۱۲ میلادی در شمال اسپانیا ودر ۳۰ کیلومتری فرودگاه شهر بیلبا ئو که شهری زییا و صنعتی است و به دلیل موقعیت مهم استراتیژیک که در حمل و نقل جهانی دارد، تاسیس و ثبت جهانی گردید. به دلیل ایجاد انبار فوق مدرن و تجمیع دفاتر تولیدی و مدیریتی در این منطقه نام دوگر را به چالاکترین کمپانی HAND TOOLS درساخت و تحویل کالامطرح ونام آور ادامه مطلب


یاماسا

کمپانی YAMASA

از دیگر نمایندگیهای شرکت پراگ کمپانی YAMASA متخصص تولید رولر برنیشینگ و ماشین رولر برنیش و ادوات جانبی ان میباشد. قدمت این کارخانه نیز به سال ۱۹۵۸ میلادی برمیگردد و با تجربه فراوان در تولید این محصول و قدرت اقتصادی خصوصی ومطمئن سرمایه داری چون آقای یازیچی صاحب کارخانجات وبرند یاماسا ، مشهور ترین کمپانی دو ملیتی هست که در زمینه رولر برنیشینگ فعالیت میکند.

یاماسا ، دارای دوکارخانه مجزا در تولید ابزار و ماشین رولر برنیشینگ میباشد. یک کارخانه ماشین رولر برنیش در المان و یک کارخانه تولید ابزار ورولر برنیشینگ در ترکیه.

یاماسا اکثر رولرهای استاندارد خود را پیش بینی و قطعات آن را در هزاران قفسه آماده نگهداری میکند و به محض سفارش و دستور خرید سیستم کامپیوتری فروش ،کمتر از یک هفته هرتعداد مورد تقاضا را آماده تحویل میکند .

کمپانی Yamasa این توانمندی را دارد که برای اکثر قطعاتی که نیاز به صافی سطح دقیق و تولید انبوه دارند را ابزار رولر برنیش خاصی راطراحی و سرعت و کیفیت تولید را بهبود بخشد. این کارخانه هم اکنون یکی از محبوبترین تولید گنندگان ماشین برنیش وابزار رولر برنیشینگ محسوب میشود.

یقینا بادیدن عکسها بخش ارشیو پراگ از عملیات رولر برنیشینگ با دو زبان انگلیسی و ترکی , با کلیه محصولات این کارخانه زیبا و دقیق وصنعتی آشنا وهمه آن محصولات را بخاطر میسپارید .


محصولات هستک

کمپانی هاسپارا (Hastak)

محصولات این کمپانی ابزارهای بورینگ ،هد بورینگ با حالتهای کراس بورینگ وفاین بورینگ و اقطار و طولهای مختلف طبق سفارش میباشد که ساخت ترکیه است .از لحاظ کیفیت در حد و اندازه های بهترین کیفیت حال حاضر در جهان هست این کمپانی محصولات خود را به اقصی نقاط جهان صادر مینماید. بالاترین دقت محصولات بعضا تا دومیکرون هم در دستور ساخت میباشد.

سازندگان این محصول در جهان انگشت شمار هستند و بدلیل دقت تولیدی کمتر سازنده ای خودر را در این ردیف قرار میدهد . هم اکنون بعضی از محصولات این برند در حال انجام کار در بهترین ونام آور ترین کارخانجات جهان میباشد .

کیتهای خاص این کمپانی در ابعاد و اندازه های متنوع قادر هست نیاز اعم کارخانجات را پوشش دهد


کمپانی حساس

کمپانی Hassas

این کمپانی ترک با قدمتی بیش از نیم قرن تجربه در زمینه ساخت ماشینهای سنگ زنی و ابزار تیزکنی دقیق وظریف یک از کمپانیهای خوش تکنیک و خلاق دراین زمینه محسوب میگردد .

ماشین آلاتی که در این کارخانه تولید میشود دارای جمیع تکنیکهای اروپایی و امریکایی است و کمترین حجم و فضا را در ساخت ماشینها در نظر گرفته اند , بطوریکه بعضی از انها در حد یک صندلی راحتی هستند اما قادر به کارهای بزرگی چون تیز کنی مته وقلاویز فرز و قلم های جوشی و تول بیتها هستند .

محصولات این کارخانه مناسب برای همه کارگاهها و کارخانجات میباشد وبا داشتن یک دستگاه چند منظوره قادر هستندهمه نیازهای ابزار سازی و ابزار تیز کنی یک مجموعه تولید ی را برطرف نمایند .

به مجموعه عکسهایی از ماشین آلات دقیق وظریف این کارخانه توجه فرمایید :


کمپیانی کامز CAMS

کمپانی کامز CAMS

این کمپانی ایتالیایی محصولات خاصی را تولید میکند که در زمینه ایجاد شیار واصطلاحا هزار خار و بنوعی بروچینک انجام میدهد .

توانمندی این کمپانی دوگانه هست :

 • تولید ماشین شیار زنی
 • ابزارهای شیار زنی

ماشینهایی استانداردباکارایی مشخص وهمچنین قابلیت تولید ماشینهای مخصوص شیارزنی CNC وابزارهایی مخصوصی که قابلیت انجام شیارزنی های پیچیده را دارند. کمپانی توانمند و خلاق که همه ساله جزء بهترینهای این هنر در دنیا مکانی را برای خود تثبیت میکند. جایی که ماشینهای خان کشی و ابزارهای خان کشی عاجز از اجرای عملیات بروچینگ باشند این کمپانی با هنر وتوانمندی بی نظیر خود قادر است آن مهم را به انجام برساند.

با روئیت عکسهای ذیل و فیلم در آرشیو با عملیات SLOTTING این کارخانه و محصولات انحصاری شرکت کامز (CAMS) بیشتر آشنا میشوید.


DMTC

کار خانه DMTC

این کمپانی ماشین ساز یکی از بزرگترین کارخانجات تولید ماشین ابزار در جمهوری خلق چین میباشد که در شهر دالیان واقع است. با توانمندی تولید انواع ماشین ابزارهای تراش، فرز ، بورینگ ، سنتر ، کاروسل ، ماشین ابزر های دروازه ای ، ماشینهای سنگ زنی ، تمامااز نوع CNC و CONVENTIONAL و ماشین ابزارهای سفارشی مخصوص پروژه ها یکی از قدرتمند ترین تولید کنندگان ماشین ابزار در این کشور پهناور میباشد .

اکثر محصولات این کمپانی به امریکا، امریکای جنوبی ، اروپا، اسیا ، اقصی نقاط جهان صادر میشود این محصولات به کشور هایی صادر میشود که خود صاحب تکنولوژی هستند .

در مجموعه عکسهای ذیل گوشه ای از توانمندی کار خانه معظم DMTC را ملاحظه میفرمایید.

و در پایان

مجموعه کادر فنی و صنعتی و تجاری درشرکت پراگ , سعی نموده است اعم نیازهای صنعتی هموطنان را پیش بینی کرده و با کادری مجرب و متخصص در خدمت صنعت و صنعتگران این مرز بوم باشیم وخواسته های فنی آن ها را با بهترین محصولات بر اورده کنید.

ودر این راه از خدا خواهیم توفیق عمل .

تا چه حد توانمند باشیم و متوکل ، فقظ ذات احدیت میداند و اعتماد شما مشوق همت و کوشش ما .

باری که اسمان و زمین سرکشید از ان مشکل توان به یاوری جسم خود کشید

همت قوی کن , کز مدد رهروان عشق هر بار را قوت همت توان کشید

من الله توفیق

 

مجموعه کادر مدیریتی, فنی , خدماتی , پشتیبانی و پرسنلی شر کت پراگ